קטגוריות

צור קשר

הטופס נשלח!
תודה שיצרת איתנו קשר.
נציגינו יחזרו אליך בקרוב.

ד"ר נחום זילבר

ד"ר נחום זילבר הנו אורולוג מומחה - מנתח בכיר ומומחה לניתוחי לייזר באורולוגיה והיה הראשון שהכניס את השימוש בלייזר באורולוגיה בארץ.

ד"ר נחום זילבר בוגר ביה"ס לרפואה שליד הטכניון בחיפה

ד"ר נחום זילבר - אורולוג ראשי בלשכת גיוס תל השומר
חבר בארגונים רפואיים בארץ ובעולם בתחום הכירורגיה, האורולוגיה והלייזר

קרא עוד אודות ד"ר נחום זילבר

און גברי

און גברי

 

און גברי מאז ומעולם ובכל תרבויות העולם היווה נושא לשיחה והערצה בקרב נשים וגברים כאחד. אותה ה- "ישות" ביכול, אשר מביאה את הגבר למיצוי יכולותיו המיניות קיימת בכל אחד מאיתנו וכאשר היא בריאה וחזקה היא נותנת לגבר את יכולות הזקפה שלו, קשיותה וגודלה, מאפשרת את שמירתה לאורך זמן ושולטת אולי על הדבר החשוב לנו מכל - הרגע בו ייפלט הזרע עד לאורגזמה משחררת. און גברי הוא אינו דבר מובן מאליו ורבות הן הסכנות אשר עלולות לחבל בו עם הזמן. לכן, יש לתחזק אותו עד כמה שאפשר ולטפח אותו כהלכה.

און גברי חזק ובריא

כאשר האון הגברי מתפקד כהלכה, הגבר מרגיש בשליטה מלאה על גופו, חש אסרטיביות גברית טיפוסית והוא מסוגל לקיים יחסי מין תקינים, מלאים ומהנים. הזוגיות של הגבר תלויה במידה רבה מאוד ביכולותיו המיניות וכאשר מדובר בגבר צעיר, האון הגברי עדיין בשיאו ומסוגל לתת לו ליהנות מחשק מיני מוגבר אשר אינו נעלם כל כך מהר, כך שגם הגבר וגם בת זוגתו נהנים מקשר חזק ובריא שקל לטפח. גם גבר מבוגר בעל און גברי חזק מרגיש צעיר ופעלתן ומסוגל לשמור על הזוגיות הקיימת שלו לאורך זמן לעומת גברים אחרים.

און גברי לקוי - כאן מתחילות הבעיות

גברים רבים עשויים לחוות במהלך חייהם אפיזודות קבועות, עיקשות ומחמירות של בעיות תפקוד כגון ירידה בחשק המיני, אין אונות (אימפוטנציה), שפיכה מוקדמת וגמירה מאוחרת. למעשה אחוז הגברים הצעירים והמבוגרים בעולם אשר סובלים מבעיות בתפקוד המיני אינו נמוך ומגיע לכדי עשרות אחוזים. לעומת גבר עם און גברי בריא, גבר בעל תפקוד מיני לקוי עלול לחוש חוסר ביטחון, רגשות אשם, ויחסיו בזוגיות ישקעו אט-אט אל עבר תהום הנשייה. בעיות זקפה שונות מחייבות בדיקה ואבחון בקליניקות מובילות המודעות לרגישות הכה גבוהה של תחום בריאותי זה, שכן איזהו הגבר אשר אינו יכול לתפקד בין הסדינים ואינו מושפע מכך לרעה?

כיצד שומרים על און גברי חזק ובריא?

מעטים הם הגברים אשר האון הגברי אצלם נשאר ללא שינוי מגיל ההתבגרות ועד לזקנה. ברוב המקרים חלה ירידה משמעותית ביכולות האון של הגבר עם השנים אשר גם כך חשוף לפגיעות עקב גורמים נפשיים, פסיכולוגיים ורפואיים כאחד. און גברי יש לתחזק הן מבחינה נפשית והן מבחינה גופנית באמצעות תרגילים שונים (כגון חיזוק רצפת האגן) ושמירה על אורח חיים בריא, הימנעות מעישון, השמנה ואורח חיים מלחיץ כמו גם פניה לטיפול רפואי אשר לו שיעורי הצלחה גבוהים ביותר.

טיפול באון הגברי במקרים חמורים

וכאשר ליקוי מיני מכל סוג מופיע כאורח בלתי רצוי באופן עקבי, אסור בשום פנים ואופן להתעלם ממנו שכן התעלמות אינה פותרת את הבעיה. רשת מרפאות און מצליחה בכ- 95% מהמקרים לגרום להטבה משמעותית בחיי המין של הגברים המטופלים בה וזאת באמצעות מערך מקצועי ורב תחומי של רופאים מומחים, פסיכולוגים וסקסולוגים. התהליך כולל אבחון קל ומהיר שבסיומו יותאם לכם טיפול מתאים שיחזיר לכם את אותו און גברי שנעלם לכם לאורך השנים.

 

תן לנו

לעזור

לך

המומחיות כולה שלנו, העונג כולו שלכם.