אונולוגיה

אוןולוגיה היא מונח שהומצא ופותח ברשת מרפאות און על מנת לאפיין את סוגי הבעיות, הטיפולים והעבודה המתבצעים במרפאות השונות ברשת.

רשת מרפאות און הנה חלוצה, ייחודית ומתמחה בעיקר בשיפור התפקוד המיני אצל הגברים. ייחודיות זו, מתבטאת בכך, שבמרפאות און כל הרופאים הנם מומחים באורולוגיה.

הטיפול מותאם אישית לכל מטופל לאחר בדיקה מעמיקה. מינון הטיפול וצורת נתינתו נבדקים ומותאמים לאורך זמן לפי הנתונים הבריאותיים והפיזיים של המטופל ובהתאם לצרכיו, לשביעות רצונו בכל מערכת זוגית בו הוא נמצא.

אוןולוגיה זה אנחנו זו סיסמה המציינת את ההובלה האקטיבית של מרפאות און בתחום החינוך לשיפור התפקוד המיני וליצירת מצב שבו התפקוד המיני אצל הגבר, בכל גיל, יהיה תקין וסביר. משמעות הסיסמה היא, שגם גברים בני 50 ומעלה, שתפקודם המיני התדרדר, יכולים ורשאים לשוב לזקוף ראש וליהנות מחיי מין מלאים ופעילים.

 
כאשר מופיעות בעיות בתפקוד המיני "החיים אינם מסתיימים", אך אורח החיים אינו מתנהל בצורה תקינה. הוא מלווה לעיתים בדיכאון, אובדן בטחון עצמי, פגיעה בזוגיות ובתסכול רב. כיום, ברוב המקרים, במסגרת רשת מרפאות און, ניתן לשקם ולשפר את הפעילות המינית ולקיים חיי מין סדירים ומהנים שיסבו אושר לגבר המטופל.
 
רשת מרפאות און מאמינה, שבני זוג בכל הגילאים, זכאים לקיים יחסי מין תקינים ומהנים. חרתנו על דגלנו לסייע באופן מקצועי לכל גבר הסובל מתפקוד מיני לקוי לשפר את תפקודו. אנו מאמינים, כי הפתרון לבעיה בתפקוד המיני הוא, בדרך כלל,
בר-השגה ואנו משתדלים לעזור במציאת הפתרון ההולם. 
הטיפול במרפאותינו נעשה ע"י רופאים אורולוגים שהתמחו גם בטיפולים בבעיות בתפקוד המיני והם בעלי ניסיון רב של למעלה מ 20 שנה. הצוות הרפואי מתעדכן כל הזמן בחידושים בתחום זה על מנת להציע את מירב הפתרונות למטופליו. 
אנו מאמינים, כי יש להתאים את הטיפול למטופל בהתאם לבעייתו הספציפית. כל מקרה לגופו.
שיטות הטיפול במרפאות ובכללם התרופות השונות קיבלו את כל האישורים של משרד הבריאות בישראל ועומדים בתקני ה-FDA האמריקאי וה-EDA האירופאי. 
רופאי מרפאות און מאמינים כי ביכולתם לתת את הטיפול החדשני והיעיל ביותר.

 

מידע:

ד"ר נחום זילבר

ד"ר נחום זילבר הנו אורולוג מומחה - מנתח בכיר ומומחה לניתוחי לייזר באורולוגיה והיה הראשון שהכניס את השימוש בלייזר באורולוגיה בארץ.

ד"ר נחום זילבר בוגר ביה"ס לרפואה שליד הטכניון בחיפה

ד"ר נחום זילבר - אורולוג ראשי בלשכת גיוס תל השומר
חבר בארגונים רפואיים בארץ ובעולם בתחום הכירורגיה, האורולוגיה והלייזר

קרא עוד אודות ד"ר נחום זילבר