קטגוריות

צור קשר

הטופס נשלח!
תודה שיצרת איתנו קשר.
נציגינו יחזרו אליך בקרוב.

ד"ר נחום זילבר

ד"ר נחום זילבר הנו אורולוג מומחה - מנתח בכיר ומומחה לניתוחי לייזר באורולוגיה והיה הראשון שהכניס את השימוש בלייזר באורולוגיה בארץ.

ד"ר נחום זילבר בוגר ביה"ס לרפואה שליד הטכניון בחיפה

ד"ר נחום זילבר - אורולוג ראשי בלשכת גיוס תל השומר
חבר בארגונים רפואיים בארץ ובעולם בתחום הכירורגיה, האורולוגיה והלייזר

קרא עוד אודות ד"ר נחום זילבר

אין אונות? אין דבר

אין אונות? אין דבר

 

אחת התופעות המתסכלות ביותר עבור כל גבר בעולם היא תופעת האין אונות, הגדרה רפואית אשר באה לתאר הפרעה בתפקוד המיני אצל גברים המתקשים להגיע למצב של זקפה מלאה או לשמור עליה לאורך זמן לשביעות רצונם ושל בנות זוגם. ההפרעה נוכחת אצל 10% מהגברים בכל הגילאים והסיבות להופעתה שונות ומגוונות. הדבר המנחם בכל העניין הוא שבהחלט ניתן לטפל בתופעה. רשת מרפאות און מבינה את רגישות העניין, ותדאג לאבחן אתכם כהלכה ולהתאים עבורכם את הטיפול הטוב ביותר.

אין אונות- בעיה שאסור להזניח

אין אונות הינה ביטוי פיזיולוגי לבעיה רפואית או נפשית אשר פוקדת אותנו ואין להתעלם ממנה. זה נכון שעצם היות הגבר אימפוטנט אינו מהווה סכנה בריאותית לכשעצמו או במילים אחרות, "אף אחד עדיין לא מת מזה" אך אולי דווקא משום שאימפוטנציה עשויה להוות סימפטום לבעיה רפואית חמורה יותר ומאחר וההפרעה מפריעה כל כך במהלך החיים חייבים לטפל בה בהקדם. ואם כבר אז רצוי שהדבר יעשה ברשת מרפאות איכותית אשר תדע להתאים לכם לא רק את הטיפול בעל שיעורי ההצלחה הגבוהים ביותר אלא גם כזה אשר יגרום לכם להרגיש בנוחות ויסתדר היטב עם השקפת עולמכם. כזאת היא בדיוק רשת מרפאות און בניהולו של ד"ר נחום זילבר.

מרפאות און - איתנו תגלו שהשד לא נורא כל כך

ניהול על ידי רופא אורולוג בכיר- הפרעת זקפה, גמירה מוקדמת, אימפוטנציה ועוד, הינם כולם מונחים מעולם הרפואה שחשוב שיבדקו על ידי האדם המתאים. על מנת שאתם תקבלו את הטיפול הטוב ביותר עבורכם, מוטב כי כל לוח זמני הטיפול והפיקוח עליהם ינוהלו ע"י רופא בכיר ובמקרה שלנו, ד"ר נחום זילבר, אורולוג מומחה לטיפול בהפרעות בתפקוד המיני ודמות מרכזית בישראל בתחומו המקצועי. זה מתחיל עוד בשלב האבחון שהינו השלב החשוב ביותר בטיפול באין אונות וברשת מרפאות און הוא מבוצע בצורה דיסקרטית, מקצועית ובנוחות מרבית. פעמים רבות מדובר בבדיקת דם בלבד ובחלק מהפעמים יש צורך בבדיקת רופא מומחה (כגון אורולוג או נוירולוג) או באיש מקצוע מתחום הפסיכולוגיה, כאשר מדובר בהפרעת זקפה על רקע נפשי. בסוף התהליך יותאם לכם הטיפול הרפואי המתאים.

מגוון טיפולים תחת קורת גג אחת - ישנן שיטות רבות ומגוונות אשר עוסקות בהחזרת הזקפה עבור הגבר שאיבד אותה (תרופות, שיחות, טיפולים נלווים) ובמרפאות און אתם זוכים לקבל את כולן תחת קורת גג אחת. ומה היתרונות בכך אתם שואלים? ובכן, לעבור אבחון במקום אחד, שיחות עם פסיכולוג במקום אחר, לקבוע עם רופא אורולוג בבית החולים... אין ספק שמדובר בתהליך ארוך ומתיש שפעמים רבות מונע מכם להתחיל בתהליכי הטיפול מלכתחילה. רשתמרפאות און מציעה עבורכם טיפול מקיף ומשולב שמבוצע כולו בדיסקרטיות, אמינות ומקצועיות רבה. איתנו אין שום צורך לפתוח תיק טיפול במקומות חדשים פעם אחר פעם ושוב לחוות את אותה תחושת פגיעות. בהחלט מדובר ביתרון גדול שיקל עליכם בצורה משמעותית.

ואולי הדבר החשוב ביותר בבחירת טיפול רפואי כלשהו הינו תחושת הביתיות, האמפטיה כלפיכם והאכפתיות. אצלנו במרפאות און מבינים כי בני אדם הם לא עוד מספר שמחכה בתור. גבר שסובל מאין אונות גם כך סוחב על כתפיו מטען כבד ביותר, מטען הבושה, ההסתרה, הנבוכות והאכזבה מגופו שבגד בו וממש אין צורך להקשות עליו עוד יותר.

סובלים מאין אונות? אין דבר! רשת מרפאות און נמצאת לצידכם בכל שעה. בואו גם אתם להצטרף לעשרות אלפי סיפורי ההצלחה.

 

תן לנו

לעזור

לך

המומחיות כולה שלנו, העונג כולו שלכם.