קטגוריות

צור קשר

הטופס נשלח!
תודה שיצרת איתנו קשר.
נציגינו יחזרו אליך בקרוב.

ד"ר נחום זילבר

ד"ר נחום זילבר הנו אורולוג מומחה - מנתח בכיר ומומחה לניתוחי לייזר באורולוגיה והיה הראשון שהכניס את השימוש בלייזר באורולוגיה בארץ.

ד"ר נחום זילבר בוגר ביה"ס לרפואה שליד הטכניון בחיפה

ד"ר נחום זילבר - אורולוג ראשי בלשכת גיוס תל השומר
חבר בארגונים רפואיים בארץ ובעולם בתחום הכירורגיה, האורולוגיה והלייזר

קרא עוד אודות ד"ר נחום זילבר

אין זיקפה? יש מה לעשות

אין זיקפה? יש מה לעשות

 

הזקפה מהווה חלק בלתי נפרד מחייו של כל אדם בוגר. היא מלווה אותנו בדרך כלל כבר בשעות הבוקר המוקדמות עם זקפת הבוקר הידועה, ממשיכה בשלה גם בלילה ואפילו בזמן השינה ומופיעה כמובן ברגע המענג מכל - בזמן קיום יחסים עם בת הזוג האהובה. אך לצערנו הרב, גברים רבים נוטים לאבד לעיתים את יכולתם להגיע לזיקפה או לשמור עליה לפרק הזמן הרצוי והדבר מתרחש עקב סיבות רבות ומגוונות.

זיקפה גברית היא עונג, סמליות המין הגברי וכמובן - הדרך הטבעית להעמדת צאצאים בעולם וגרימת סיפוק לבת הזוג בין הסדינים. גבר אשר סובל מבעיות זיקפה סובל מירידה במצב הרוח שלו עד לכדי הופעת דיכאון אשר הרסני להמשך חייו, בקריירה ובקשריו הזוגיים. גברים רבים שואלים את עצמם מדוע היעלמות הזיקפה קרתה "דווקא" להם אך התשובה היא שההפרעה הזו קיימת אצל 10% מהגברים והסיבות להופעתה כאמור רבות ומגוונות. אצל חלקנו מדובר בנטייה גנטית, בעיות נפשיות (כגון דיכאון, חרדת ביצוע וכו'), מחלות לב וכלי דם, חוסר איזון הורמונאלי, סוכרת, בעיות נוירולוגיות, שימוש בתרופות וסמים ועוד. לא משנה מהי הסיבה לאין האונות שלכם, חשוב שתבינו כי אל ייאוש וכי בהחלט ניתן לטפל בבעיה המתסכלת. ברשתמרפאות און תוכלו למצוא מזור לבעיותיכם ולהחזיר את זיקפתכם למלוא כוחה.

מגוון שיטות טיפול בהתאמה אישית

רשת מרפאות און מנוהלת ע"י הרופא הבכיר ד"ר נחום זילבר, אורולוג מומחה לטיפול בהפרעות בתפקוד המיני ודמות מרכזית בישראל בתחומו המקצועי. מעבר למקצוענות והמומחיות, הרשת שמה לה למטרה לספק קשת רחבה ביותר של שיטות טיפול בהפרעות בחיי המין כגון אין אונות וכל זאת תחת קורת גג אחת. המגוון, תהליך האבחון המסודר ונוחות התהליך מביאים למצב בו כל גבר אשר סובל מקשיים בזקפה יכול לבחור את הטיפול עמו הוא חש בנוח ולשביעות רצונו. עבור כל גבר ניתן להתאים יותר מטיפול אחד ובהתאם לצרכים ולחומרת המצב ומורכבותו. להלן השיטות המרכזיות המוצעות במרפאתנו לטיפול בקשיים בזקפה ובהפרעות אחרות הקשורות לתפקוד המיני :

תרופות - ניתן לטפל בקשיי זקפה ואימפוטנציה ע"י תרופות באחת או יותר מן האפשרויות הבאות :

-          תרופות דרך הפה.

-          תכשירים להזרקה.

-          תכשירים למריחה מקומית.

-          טיפולים הורמונאליים תקופתיים.

טיפול פסיכולוגי - לעיתים מתגלה, כי מקור הבעיה הפיזיולוגית נובע בכלל בשל בעיה נפשית חמורה המשפיעה על תפקודו המיני של הגבר. ברשת מרפאות און תזכו בטיפול משולב הכולל בנוסף גם טיפולים פסיכולוגיים דיסקרטיים, הן כטיפול אישי בודד, טיפול סקסולוגי זוגי, ואף בקבוצת תמיכה.

טיפול רפואי נלווה - בהתאם לאבחון המוקדם שתעברו, ייתכן כי פתרון של בעיה רפואית אחרת (כגון בעיה בערמונית, בעיה עצבית, איזון סכרת וכו') יוכל להביא לפתרונות נוספים כגון שיפור ביכולות הזקפה של הגבר.

מרפאות און - כל היתרונות ברשת טיפולית אחת

העובדה כי תחת קורת גג אחת ניתן לקבל את כל הטיפולים והבדיקות השונות מהווה יתרון משמעותי עבור כל גבר שסובל מבעיות בתפקוד המיני וזאת מבלי לבזבז זמן וכסף מיותרים, ושאר עוגמות הנפש המשתמעות מכך. רשת מרפאות און מפעילה עבורכם שלושה סניפים מרכזיים בפרישה ארצית- תל אביב, חיפה ובאר שבע, כך שכל אחד מכם יכול למצוא את המקום המתאים לו ביותר. חשוב לציין כי כל הטיפולים שלנו כפופים להחלטות ה- FDA אשר מתפרסמות מעת לעת ואנו מעורים ומעודכנים בכל שיטות הטיפול אשר זמינות בעולם הרפואה לכל בעיה ספציפית.

שילוב של רפואה, פסיכולוגיה, אמינות ומקצוענות ללא פשרות, הם אלה אשר הופכים אותנו למרכז הטוב ביותר בארץ לטיפול בהפרעות בתפקוד המיני. כבר לאחר הטיפול הראשון תתחילו להרגיש בהבדל ותוכלו לחזור לחיים מין פעילים ובריאים מאי פעם.  

 

תן לנו

לעזור

לך

המומחיות כולה שלנו, העונג כולו שלכם.