קטגוריות

צור קשר

הטופס נשלח!
תודה שיצרת איתנו קשר.
נציגינו יחזרו אליך בקרוב.

ד"ר נחום זילבר

ד"ר נחום זילבר הנו אורולוג מומחה - מנתח בכיר ומומחה לניתוחי לייזר באורולוגיה והיה הראשון שהכניס את השימוש בלייזר באורולוגיה בארץ.

ד"ר נחום זילבר בוגר ביה"ס לרפואה שליד הטכניון בחיפה

ד"ר נחום זילבר - אורולוג ראשי בלשכת גיוס תל השומר
חבר בארגונים רפואיים בארץ ובעולם בתחום הכירורגיה, האורולוגיה והלייזר

קרא עוד אודות ד"ר נחום זילבר

בדיקת טסטוסטרון והקשר לפתרון בעיות זקפה

בדיקת טסטוסטרון והקשר לפתרון בעיות זקפה

 

גברים רבים אשר סובלים מבעיות זקפה למיניהן כלל אינם יודעים כי בעזרת בדיקת טסטוסטרון פשוטה ניתן לפתור את הבעיה במהרה, שכן ייתכן כי כל התחושות והתסמינים המתסכלים שאתם חשים לאחרונה נובעים מירידת רמת הטסטוסטרון בדמכם אל מתחת לסף המינימום. אז מהו הקשר בין הטסטוסטרון לבעיית הזקפה ממנה אתם סובלים וכיצד אותה בדיקה יכולה לעזור? כל התשובות בשורות שלפניכם.

בדיקת טסטוסטרון- לאיזה צורך?

על מנת להבין את חשיבותה הרבה של בדיקת טסטוסטרון חשוב קודם כל להבין מהו בדיוק אותו טסטוסטרון. ובכן הטסטוסטרון הינו הורמון המין הגברי והוא למעשה מהווה פקטור עיקרי בקביעת כל המרכיבים אשר נתפשים כ- "גבריים" בעולמינו, הן מבחינה חיצונית והן מבחינה פנימית :

קביעת מסת השרירים.

צמיחת שיער.

עיבוי טון הקול.

חוזק העצם.

אסרטיביות גברית.

פוריות הגבר.

חשק מיני וזקפה.

 

למעשה, אלה הם רק חלקים קטנים מתפקידיו החשובים של הטסטוסטרון בגוף הגבר והפרשתו מן האשכים ומבלוטת יותרת הכליה חייבת להתרחש בקצב מהיר דיו, על מנת להגיע לריכוז הסף בדם. על זה בדיוק עולה בדיקת טסטוסטרון. עם השנים רמת הטסטוסטרון בגוף הגבר יורדת באופן הדרגתי ובמקרים רבים הדבר בא לידי ביטוי (ירידה מתחת לסף המינימום) בסביבות גילאי ה- 50, למרות שישנם גברים אשר רמת הטסטוסטרון אצלם נמוכה משמעותית גם בגילאים צעירים או מבוגרים יותר. עם הזמן אותם גברים מתחילים להרגיש תחושות קשות של עייפות, דיכאון וירידה חדה בחשק המיני (ותסמינים נוספים הקשורים לתפקידיו של הטסטוסטרון) ומאבדים את חיוניותם המינית ככל שהזמן עובר עד למצב של אימפוטנציה. למעשה, ההשפעה של רמות נמוכות של טסטוסטרון בדם כל כך משמעותית באיבוד החשק המיני עד שהגבר הסובל מכך עלול לאבד את הצורך לקיים יחסי מין וכאשר הם כבר מתרחשים, לפתח אין-אונות קשה (קשיי זקפה) אשר לה השלכות נפשיות וזוגיות נוספות.

כיצד מתבצעת הבדיקה?

בדיקת טסטוסטרון הינה בסך הכל בדיקת דם פשוטה אשר באמצעותה קובעים את רמת הטסטוסטרון בדם ומשליכים ממנה על התסמינים אותם חווה הגבר. בחלק מן המקרים מספיקה בדיקה אחת על מנת לקבוע דיאגנוזה חד משמעית אך לעיתים דרושות מספר בדיקות דם, בזמנים שונים של היום על מנת להגיע למסקנה הרצויה. האם באמת בדיקת דם פשוטה תגלה מדוע אתה סובל מתחושות כה קשות? אכן כן! פעמים רבות בעיות אימפוטנציה וירידת החשק המיני נובעים באופן ישיר כתוצאה מירידה ברמות הטסטוסטרון ובדיקה כה פשוטה עשויה לעשות את כל ההבדל.

בדיקה אשר תחשוף רמות טסטוסטרון נמוכות מרמת הסף, מהווה אינדיקציה ברורה להשלים את רמות הטסטוסטרון החסרות באמצעות ג'לים למריחה על העור, כדורים או זריקות בהנחיית אורולוג ואנדוקרינולוג. מרפאות און הינה רשת אורולוגית מובילה, אנו נעניק לכם אבחון מקיף הכולל בדיקת טסטוסטרון לזיהוי הבעיה, ונציע מגוון רחב של אפשרויות טיפול שישנו את חייכם לטובה ויחזירו לכם את החיות המינית בחזרה.

 

תן לנו

לעזור

לך

המומחיות כולה שלנו, העונג כולו שלכם.