קטגוריות

צור קשר

הטופס נשלח!
תודה שיצרת איתנו קשר.
נציגינו יחזרו אליך בקרוב.

ד"ר נחום זילבר

ד"ר נחום זילבר הנו אורולוג מומחה - מנתח בכיר ומומחה לניתוחי לייזר באורולוגיה והיה הראשון שהכניס את השימוש בלייזר באורולוגיה בארץ.

ד"ר נחום זילבר בוגר ביה"ס לרפואה שליד הטכניון בחיפה

ד"ר נחום זילבר - אורולוג ראשי בלשכת גיוס תל השומר
חבר בארגונים רפואיים בארץ ובעולם בתחום הכירורגיה, האורולוגיה והלייזר

קרא עוד אודות ד"ר נחום זילבר

גברים כובשים, נשים מתביישות

גברים כובשים, נשים מתביישות

הגברים בישראל מעדיפים לקיים יחסי מין באור מלא ובעיניים פקוחות, לעומת הנשים המעדיפות לקיים יחסי מין דווקא בחשיכה ובעיניים עצומות (27% לעומת 9% בחדר מואר ו-64% לעומת 35% בעיניים פקוחות). כך מגלה סקר שנערך על ידי מכון PORI בהזמנת רשת "מרפאות און". הסקר שנחשף החודש במסיבת עיתונאים שנערכה בחיפה, נערך במהלך חודש יולי האחרון בקרב 500 מרואיינים המהווים מדגם ארצי מייצג של האוכלוסייה הבוגרת בישראל.

מהסקר עולה עוד כי 40% מהנשאלים מקרב שני המינים מעדיפים לעשות סקס באור עמום. לגבי אזור חיפה והצפון, הסקר העלה נתון לא צפוי, לפיו 52% מעדיפות לראות מה הן עושות לעומת 35% מקרב כלל הנשים. 27% באזור ת"א ו-31% באזור ירושלים והדרום.

"סקס משמש כמופע ראווה עבור הגברים הרואים באקט המיני פעולה של כיבוש, של ניצחון, ומעדיפים איפה להנות ממראה עיניהם, ולעשות סקס באור מלא ובעיניים פקוחות." ציין ד"ר נחום זילבר, אורולוג ממרפאות און, אשר יזם את הסקר. 

לדבריו, נשים רואות לעומת זאת במין מעשה אינטימי הרבה פחות ראוותני, ועל כן הן יעדיפו לעשות זאת בחשיכה. נוסף לכך, נשים נוהגות לעתים לפנטז בזמן המגע המיני ולכן קל להן יותר להגיע לאורגזמה בעיניים עצומות. לגבי החיבה של שני המינים לסקס תחת אורות עמומים, כל אחת וסיבותיו, מי בשביל הרומנטיקה ומי לאסטטיקה" ציין ד"ר זילבר.

המחקר מצא עוד כי 80% מהישראלים מעדיפים לעשות סקס בחדר השינה, כ-10% יעדיפו את חדר האמבטיה או את הסלון, ורק כ-7% כל מקום בבית. כמו כן מצא הסקר שהן הנשים והן הגברים נוהגים לוותר על הרומנטיקה בתום הסקס, ורק 12% מהנשים נוהגות להתחבק אחרי הסקס.

תן לנו

לעזור

לך

המומחיות כולה שלנו, העונג כולו שלכם.