קטגוריות

צור קשר

הטופס נשלח!
תודה שיצרת איתנו קשר.
נציגינו יחזרו אליך בקרוב.

ד"ר נחום זילבר

ד"ר נחום זילבר הנו אורולוג מומחה - מנתח בכיר ומומחה לניתוחי לייזר באורולוגיה והיה הראשון שהכניס את השימוש בלייזר באורולוגיה בארץ.

ד"ר נחום זילבר בוגר ביה"ס לרפואה שליד הטכניון בחיפה

ד"ר נחום זילבר - אורולוג ראשי בלשכת גיוס תל השומר
חבר בארגונים רפואיים בארץ ובעולם בתחום הכירורגיה, האורולוגיה והלייזר

קרא עוד אודות ד"ר נחום זילבר

האם בעיות זיקפה הן הפיכות?

האם בעיות זיקפה הן הפיכות?

בעיות זיקפה מאז ומתמיד הטרידו את בני המין הגברי וכמובן גם את בנות זוגן. מה שמתחיל בגיל ההתבגרות של הגבר כמצב מבטיח ביותר, תשוקה עזה למין ויכולות מרשימות לאורך שנות ה- 20 שלו, עשוי באופן הדרגתי או חד להתדרדר ולהגיע למצב של ליקויים בתפקוד המיני, אימפוטנציה, שפיכה מוקדמת, שפיכה מאוחרת ועוד. בעיות זיקפה עשויות להופיע בכל גיל וממספר סיבות, רפואיות ופסיכולוגיות כאחד. רבים סבורים ובשוגג, כי בעיות הזיקפה הינן בלתי הפיכות מרגע הופעתן ולכם חיים בתחושות אשם וסובלים מדימוי עצמי נמוך לאורך זמן. אך למעשה, אין סיבה מהותית לכך! בעיות הזיקפה הינן הפיכות, כל עוד מגיעים להיבדק, לעבור אבחון ולקבל טיפול בזמן.

בעיות זיקפה - חשיבות האבחון במקום מסודר

גברים רבים פשוט אינם מגיעים לאבחון מסודר בין אם בעקבות דעה קדומה, פחד מחשיפה ואולי אף נוקטים בגישת ה- "יהיה בסדר". חשוב להפנים כי הבעיה לא תיפטר מעצמה אלא רק עלולה להחמיר, להתקבע עם הזמן ולפגוע קשות במצבו של הגבר. גם עבור בעיות זיקפה חמורות ביותר ישנם כיום פתרונות יעילים למדי והדבר החשוב ביותר הוא לאבחן ממה נובעת בדיוק הבעיה ולהתאים לה את הטיפול היעיל ביותר. רשת מרפאות און, בראשותו של האורולוג הבכיר ד"ר נחום זילבר, מציעה לכם טיפול מקצועי משולב הכולל אבחונים רפואיים ופסיכולוגיים מקיפים מידי מיטב המומחים בארץ (רופאים, אורולוגים, סקסולוגים ופסיכולוגים). המרפאה מתגאה בלמעלה מ- 95 אחוזי הצלחה בקרב מטופליה וזוכה למוניטין רב בכל רחבי הארץ.

בעיות זיקפה רפואיות

חלק גדול מהגברים אשר סובלים מבעיות זיקפה שונות, סובלים ממחלות רקע, לעיתים רבות ללא ידיעתם. אין אונות, למשל, עשויה להיגרם עקב מחלת הסכרת, בעיות לב ולחץ דם, בעיות עצביות או כתוצר נלווה ובלתי רצוי של השפעת תרופות (תופעות לוואי). כל שלהנ"ל חייבות להיות מאובחנות טרם ההופעה של בעיות זיקפה. ברוב המקרים, טיפול בבעיה הרפואית יביא לשיפור משמעותי במקרי האימפוטנציה. בחלק מהמקרים, הפגיעה אינה יכולה לעבור טיפול מלא ולהחזיר את הגלגל לאחור ולכן יתבצע שימוש בתרופות או שילוב של טיפול תרופתי עם טיפולים פסיכולוגיים. בכל מקרה, הבעיות בהחלט הפיכות כל עוד מגיעים לטיפול בזמן!

בעיות זיקפה פסיכולוגיות

בעיות פסיכולוגיות נוטות לעבור השרשה חזקה ביותר ולהתקבע והן מפריעות ביותר ליכולתו המינית של הגבר. אין אונות (אימפוטנציה) ושפיכה מוקדמת הן התופעות הנפוצות ביותר בקרב גברים אשר סובלים מטראומות מן העבר, חיים במתח נפשי גבוה, סובלים מחרדה או דיכאון ולעיתים אף סובלים מבעיות בזוגיות. בעיות זיקפה פסיכולוגיות הינן הפיכות לחלוטין אך הן זקוקות לגורם המתאים והמנוסה ש- "יקלף" אותן מתחת לפני השטח ויצביע עליהם באופן ברור. מגוון האפשרויות להיפוך בעיות הזיקפה הללו עשיר ביותר וכולל מפגשים עם תראפיסט (כגון פסיכולוג) בצורה פרטנית, קבוצית או זוגית, שיטות של דמיון מודרך ולעיתים אף שימוש בתרופות במידה ומדובר בפתולוגיה נפשית המחייבת טיפול תרופתי.

בעיות זיקפה - ההפיך שהופך לבלתי הפיך

ציינו לאורך כל הכתוב לעיל כי בעיות זיקפה הינן הפיכות לחלוטין בין אם הן מופיעות כתוצאה מבעיות נפשיות ובין אם כתוצאה ממחלות ובעיות רפואיות אחרות. יחד עם זאת, מן הראוי לציין כי גם מה שהיה הפיך מלכתחילה יכול "לזכות" בקיבעון ולגרום לנזקים משניים אחרים ללא הגעה לטיפול והזנחה. ובמה הדבר מתבטא?


  • בעיות רפואיות – אשר מתבטאות כסימפטום של בעיות זיקפה, עלולות להחמיר ולהתדרדר ללא טיפול נאות ובזמן.
  • בעיות נפשיות והרס התא הזוגי – אי קיום יחסי מין פוגע במערכת הזוגית ועלול להביא למצב בלתי הפיך של גירושין ואף למצבים נפשיים קיצוניים.

רשת מרפאות און יכולה לעזור לכם להעלים בעיות זיקפה מכל סוג ולהפוך את הקערה על פיה. צרו עימנו קשר ומהר מאוד תחזרו לחוות יחסי מין מלאים, תקינים ומהנים מאי פעם.

תן לנו

לעזור

לך

המומחיות כולה שלנו, העונג כולו שלכם.