קטגוריות

צור קשר

הטופס נשלח!
תודה שיצרת איתנו קשר.
נציגינו יחזרו אליך בקרוב.

ד"ר נחום זילבר

ד"ר נחום זילבר הנו אורולוג מומחה - מנתח בכיר ומומחה לניתוחי לייזר באורולוגיה והיה הראשון שהכניס את השימוש בלייזר באורולוגיה בארץ.

ד"ר נחום זילבר בוגר ביה"ס לרפואה שליד הטכניון בחיפה

ד"ר נחום זילבר - אורולוג ראשי בלשכת גיוס תל השומר
חבר בארגונים רפואיים בארץ ובעולם בתחום הכירורגיה, האורולוגיה והלייזר

קרא עוד אודות ד"ר נחום זילבר

זריקת טסטוסטרון - כל מה שחשוב לדעת

זריקת טסטוסטרון - כל מה שחשוב לדעת

 

גברים אשר סובלים מירידה בחשק המיני ומבעיות זקפה שונות עשויים לגלות כי זריקת טסטוסטרון הניתנת אחת לשבועיים תעשה עימם פלאים ותחזיר להם את כוח הגברא בחזרה. מערכת הרבייה הזכרית הינה רשת מסועפת ומורכבת של עצבים, כלי דם והורמונים וכל "תקלה" בדרך משפיעה לרעה על החיות המינית של הגבר. זריקת טסטוסטרון ניתנת לגברים אשר אצלם רמת הטסטוסטרון, הורמון המין הגברי, נמוכה מריכוז הסף והם זקוקים לפיקוח מתמיד על הרמות הגבוהות שלו לשם שמירה על בריאותם וחיוניותם כגברים.

זריקת טסטוסטרון - למניעת רמות הורמון נמוכות

אצל גברים רבים חלה ירידה הדרגתית ברמת הטסטוסטרון בדם עם הגיל. אצל גברים צעירים, אשר סובלים מרמות טסטוסטרון נמוכות באופן קיצוני, יתבטא הדבר בקול גבוה, היעדר שיער גוף, מסת שרירים נמוכה, ירידה בצפיפות העצם, עייפות וחוסר בשלות מינית. זריקת טסטוסטרון עבור גברים צעירים צריכה להינתן באופן רציף למשך כל ימי חייהם, שכן רק כך יוכלו לשמור על בריאותם ולהמשיך בחיים תקינים.

בגיל המבוגר יותר חלה ירידה טבעית ברמות הטסטוסטרון אך עדיין, כאשר הרמה נמוכה מדי יש לטפל בה כאילו הייתה זו בעיה כרונית של הגיל הצעיר. אחד הביטויים הראשונים לרמה נמוכה של טסטוסטרון בדם לאחר גיל 30 (וכמובן לאחר גילאי ה 50 וה- 60) הוא אימפוטנציה, ירידה בחשק המיני ובעיות זקפה אחרות. הגבר במצב זה חווה חוסר אסרטיביות לא מוסבר, עייפות כרונית, דיכאון והוא מרגיש כי חיותו המינית חלפה עברה לה מן העולם. רבים משליכים את התחושות הקשות על הגיל, חלק משליכים את העניין על בני הזוג וכל זאת ללא סיבה, שכן חוסר בטסטוסטרון מהווה בעיה רפואית לכל דבר אשר ניתנת לטיפול ולא בעיה נפשית.

זריקת טסטוסטרון - פיתרון מהיר, קל ונוח

מצבים של אין אונות, עייפות, דיכאון וקשיי שינה בלילה "מדליקים" נורה אדומה באופן מיידי אצל האורולוג והאנדוקרינולוג במרפאות לשיפור התפקוד המיני של הגבר, והם מורים על ביצוע בדיקת רמת הטסטוסטרון בדם לאורך שעות היום. במידה ואכן מדובר בחוסר כלשהו, זריקת טסטוסטרון לשריר היא הפיתרון המומלץ ביותר. הטיפול מהיר, יעיל ונוח ומספק יתרונות רבים למטופל:

שיא פעולה - לאחר כ- 3 ימים.

משך פעולה - עד כשבועיים, תלוי במינון.

ללא כאב.

השפעה סיסטמית - על כלל מערכות הגוף אשר זקוקות להורמון זה (שרירים, עצמות וכו').

זריקת טסטוסטרון, כמו כל תרופה, אף היא אינה חפה מתופעות לוואי אשר זקוקות לניטור ומעקב בידי הרופאים המטפלים. יש לעקוב אחר תופעות של שיעור יתר, תפקודי הכבד, שינויים בפרוסטטה ועוד. כל תופעות הלוואי הללו נדירות יחסית אצל גברים המקבלים את הזריקה במינון המקובל, והתועלת שלה בשיפור חיי המין של הגבר משפרת את איכות חייהם של הגברים אשר עד לא מזמן סברו כי לעולם לא יוכלו ליהנות יותר מקיום יחסי מין תקינים, מלאים ומספקים.

 

תן לנו

לעזור

לך

המומחיות כולה שלנו, העונג כולו שלכם.