קטגוריות

צור קשר

הטופס נשלח!
תודה שיצרת איתנו קשר.
נציגינו יחזרו אליך בקרוב.

ד"ר נחום זילבר

ד"ר נחום זילבר הנו אורולוג מומחה - מנתח בכיר ומומחה לניתוחי לייזר באורולוגיה והיה הראשון שהכניס את השימוש בלייזר באורולוגיה בארץ.

ד"ר נחום זילבר בוגר ביה"ס לרפואה שליד הטכניון בחיפה

ד"ר נחום זילבר - אורולוג ראשי בלשכת גיוס תל השומר
חבר בארגונים רפואיים בארץ ובעולם בתחום הכירורגיה, האורולוגיה והלייזר

קרא עוד אודות ד"ר נחום זילבר

חיזוק האון הגברי

חיזוק האון הגברי

 

מאז ומתמיד היו בעולם אינספור שיטות ואמצעים למטרת חיזוק האון הגברי וטיפול בבעיות תפקוד מיני שונות. גם כיום, כאשר בסיס הידע המדעי והמקצועי בנושאים מהותיים אלו רחב ומעמיק, יש מגוון אדיר של שיטות ומוצרים המוצעים לגברים הרבים הסובלים מבעיות אלו - כאשר כמובן לא כל הפתרונות המוצעים יעילים או מתאימים וכמובן שיש צורך משמעותי באבחון מדויק. בכל מקרה, בעיות בתפקוד המיני ובאון הגברי הן בעלות השפעה גדולה על גברים החווים תופעות אלו, לכן אין להזניח במציאת פיתרון של חיזוק האון הגברי בדרך לחיי מין מלאים ומספקים.

כאשר מדברים על בעיות באון הגברי קשת הבעיות היא למעשה רחבה מאוד, החל מירידה בחשק המיני או ברמת האון הגברי ועד בעיות פיזיולוגיות שונות ומורכבות שלא מאפשרות בפועל להגיע למצב של זקפה או קיום יחסי מין מלאים - מה שנקרא בלשון מקצועית אין אונות או אימפוטנציה. במרבית המקרים, כאשר גברים מחפשים מזור לחיזוק האון שלהם הכוונה היא לשיפור תפקודים מיניים פיזיים כך שיתאפשר להם לחזור לקיים יחסי מין מלאים ואיכותיים.

"גלולות פלא" לשיפור וחיזוק האון

כיום, השוק מוצף בפתרונות פלא ובעיקר בגלולות פלא המיועדות למטרת חיזוק האון הגברי ושיפור התפקוד המיני. רבים מהמוצרים הללו מתפארים בהיותם טבעיים או בכך שהם מספקים תוצאות מדהימות ויעילות. בעוד שאין לזלזל בפתרונות רפואיים עתיקים אשר מבוססים על ידע אמיתי ומוחשי, פעמים רבות מוצרים אלו אינם יעילים ובמקרים רבים יותר מדובר על מוצרים שלא נבדקו כהלכה מבחינת בטיחות, יעילות, מינונים, אופן ייצור וכן הלאה.

אין פיתרון פלא לשיפור האון הגברי, יש גורמים ידועים ושונים היוצרים בעיות אלו ולכן יש פתרונות מוכחים שניתן ליישם.

חלק מגלולות אלו משווקות כפורמולות טבעיות, יש אנשים הנוטלים תוספי תזונה מסוימים (חומצות אמינו ספציפיות למשל), יש מזונות שנטען לגביהם שהם מחזקים את האון הגברי, "תרופות סבתא" למיניהן וכן הלאה. אך על פי רוב, על מנת להגיע לתוצאות ארוכות טווח ויעילות יש לבצע אבחון מדויק וליישם שיטות חיזוק האון הגברי מוכחות ומדעיות.

תרופות למצבי אין אונות פיזיולוגית

במקרים רבים של אין אונות מקור הבעיה היא זרימת דם לקויה לאזור הפין, כך שאי אפשר להגיע לזקפה או לשמר אותה. מבחינה זו של חיזוק האון הגברי פיתרון נפוץ ויעיל הוא תרופות ייעודיות לטיפול בזרימת הדם, כך שהפין יכול להזדקר באופן שמאפשר יחסי מין מלאים. כמו כן, כיום ניתן ליישם טכניקה חדשנית ויעילה של טיפול בגלי הלם לשיפור זרימת הדם והחזר האון הגברי למצבו התקין.

אפשרות נוספת היא הזרקת תרופות ייעודיות לטיפול בגורם פיזיולוגי באין אונות ישירות אל הפין, לאלו שלא יכולים ליטול את התרופות כרגיל מסיבות שונות.

חיזוק און גברי בשיטות פסיכולוגיות

בעיות בתפקוד המיני ובאון הגברי יכולות פעמים רבות לנבוע מסיבות פסיכולוגיות כאלו ואחרות, זה טבעי ונפוץ מאוד. לכן פיתרון של חיזוק האון הגברי בהחלט יכול לכלול היבטים פסיכולוגיים שונים כמו טיפול פרטני, טיפל זוגי, טיפול סקסולוגי וכן הלאה.

 

תן לנו

לעזור

לך

המומחיות כולה שלנו, העונג כולו שלכם.