קטגוריות

צור קשר

הטופס נשלח!
תודה שיצרת איתנו קשר.
נציגינו יחזרו אליך בקרוב.

ד"ר נחום זילבר

ד"ר נחום זילבר הנו אורולוג מומחה - מנתח בכיר ומומחה לניתוחי לייזר באורולוגיה והיה הראשון שהכניס את השימוש בלייזר באורולוגיה בארץ.

ד"ר נחום זילבר בוגר ביה"ס לרפואה שליד הטכניון בחיפה

ד"ר נחום זילבר - אורולוג ראשי בלשכת גיוס תל השומר
חבר בארגונים רפואיים בארץ ובעולם בתחום הכירורגיה, האורולוגיה והלייזר

קרא עוד אודות ד"ר נחום זילבר

טיפול בבעיות זקפה – זהירות מגלולות קסם!

טיפול בבעיות זקפה – זהירות מגלולות קסם!

 

כל גבר עלול לסבול במהלך חייו מבעיות זקפה שונות, כאלה שחולפות וכאלה שלא יחלפו מעצמן אם לא נטפל בהן. אימפוטנציה (אין אונות), שפיכה מוקדמת, שפיכה מאוחרת, ירידה בחשק המיני ועוד, כל הבעיות הללו ניתנות לטיפול ברשת מרפאות און, הרשת הבכירה והמתקדמת ביותר לטיפול בבעיות בתפקוד המיני אצל גברים. למרות זאת, עקב שיקולי נוחות או בעקבות מבוכה או הקושי להודות שהבעיה אכן קיימת ומחייבת אבחון וטיפול, גברים רבים פונים אל עבר המסלול שנראה קל יותר, רכישת גלולות קסם כביכול, אשר מתימרות לטפל בבעיות בתפקוד המיני ללא מרשם רופא, ללא תופעות לוואי ובאחוזי הצלחה גבוהים. האומנם יש אמת בדבר? כל התשובות בשורות שלפניכם.

מה מציעות גלולות הקסם?

גלולות קסם רבות לטיפול בבעיות בתפקוד המיני זמינות כיום לרכישה מיידית דרך האינטרנט. הגבר אשר נמצא במצוקה רגשית גדולה במקרים אלה, פונה אל עבר האפיקים שנראים לו מבטיחים ביותר מצד אחד וקלים ודיסקרטיים מצד שני. ומה יותר קל מלבלוע גלולת פלא אחת ליום ולפתור את כל בעיות הזקפה השונות? גלולות הקסם מציעות חשק מיני מוגבר, חוויות חזקות יותר בזמן המשגל המיני, יכולות זקפה משופרות וכל זאת ללא מרשם רופא, חומרים טבעיים בלד וללא תופעות לוואי.

אז מה רע בגלולות הקסם?

גלולות הקסם אומנם מציעות את הדרך הקלה, כביכול, לטיפול בבעיות זקפה, אך הן אינן מתיימרות לפתור את הבעיה. הדבר משול לאדם אשר סובל מכאבי ראש כרוניים ולוקח כדורים כנגד כאבים לאורך זמן מבלי לעמוד על הסיבה מדוע כאבי הראש מופיעים מלכתחילה. מעבר לכך, גלולות הקסם הללו יוצרות תלות בהן, שכן במידה והסיבה להופעת בעיות הזקפה והקשיים בתפקוד המיני הופיעו על רקע בעיות נפשיות, ההיאחזות במה שמציעות גלולות הפלא יוצרת תלות ללא בסיס מוכח כלשהו. חשוב לציין כי גלולות קסם רבות עלולות להוות סכנה בריאותית כאשר משתמשים בהן באופן עצמי ללא היוועצות בגורמים מקצועיים, במיוחד כאשר ברקע ישנו שימוש בתרופות אשר פעולתן או קצב פינוין מהגוף יכול להשתנות בזמן נטילת הגלולות הללו. משפחת התרופות העיקרית אשר עלולה להיות מושפעת לרעה מגלולות קסם אלו היא משפחת התרופות כנגד יתר לחץ דם. רשת מרפאות און מתייחסת אל כל אחד ממטופליה כעולם וממלואו ובוחנת את מגוון אפשרויות הטיפול בהתאם לתרופות הניטלות, בעיות רפואיות בעבר ובהווה, אבחנה נפשית ועוד, תחת קורת גג אחת.

הצהרות כוזבות ומטעות

רבים מכדורי הפלא אשר מתיימרים לטפל בבעיות זקפה מתהדרים בהצהרות שווא מפוארות ומרשימות כגון "נבדק מחקרית", "באישור משרד הבריאות", "מומלץ ע"י רופאים" ועוד. אך למעשה, עד היום לא הוכח כי תכשיר טבעי כלשהו מסוגל לטפל בבעיות זקפה וליקויים בתפקוד המיני ולכן אם כתוב במפורש על קופסת הגלולות כי זה מה שהן מטפלות בו, הרי שהן פשוט אינן חוקיות. לכן, ברוב המקרים יצרני התכשירים הללו אינם מפרטים במפורש כי הגלולות מיועדות לסובלים מבעיות זקפה, אך רומזים על כך בעקיפין ע"י ציורים ומטאפורות אחרות.

מכל הסיבות שהוזכרו לעיל, כדאי שתעשו עמכם חסד גדול ולא תתפתו לרכוש "גלולות קסם" למיניהן לטיפול בבעיות בתפקוד המיני. ההצהרות כוזבות ולא מוכחות, הסיכון רב מדי בנטילתן יחד עם תרופות אחרות ללא פיקוח הולם ובשום מקרה הן אינן מביאות לפתרון הבעיה, במקרה הטוב רק ממסכות עליה. רשת מרפאות און מציעה עבורכם תחת קורת גג אחת מערך מקצועי ומיומן לאבחון וטיפול בבעיות בתפקוד המיני ומנוהלת ע"י אורולוג בכיר. רק טיפול רפואי עם או ללא טיפול נפשי (בהתאם לאבחון) יביא לפתרון הבעיות באחוזי הצלחה גבוהים ביותר ובאופן שמוכח מבחינה מחקרית.

 

תן לנו

לעזור

לך

המומחיות כולה שלנו, העונג כולו שלכם.