קטגוריות

צור קשר

הטופס נשלח!
תודה שיצרת איתנו קשר.
נציגינו יחזרו אליך בקרוב.

ד"ר נחום זילבר

ד"ר נחום זילבר הנו אורולוג מומחה - מנתח בכיר ומומחה לניתוחי לייזר באורולוגיה והיה הראשון שהכניס את השימוש בלייזר באורולוגיה בארץ.

ד"ר נחום זילבר בוגר ביה"ס לרפואה שליד הטכניון בחיפה

ד"ר נחום זילבר - אורולוג ראשי בלשכת גיוס תל השומר
חבר בארגונים רפואיים בארץ ובעולם בתחום הכירורגיה, האורולוגיה והלייזר

קרא עוד אודות ד"ר נחום זילבר

טיפול בחוסר זיקפה וחיזוק גברא

טיפול בחוסר זיקפה וחיזוק גברא

בעיית זיקפה לפעמיים בעיה מאד מרכזית בזוגיות או בעיה נפשית, בעיית זקפה נובעת לפעמיים ממצבי לחץ, מתח, עייפות ואנחנו מאמינים שאף גבר לא היה רוצה להיות בסיטואציה כזו. הדרך הנכונה לטפל בבעיית זיקפה היא להתחיל קודם כל בתהליך הגירוי ובעינוג האחד לשני ולאט לאט לראות איך זה מתקדם. זה תלוי גם לא מעט בבת הזוג שלך- איך היא עוזרת לך בבעיית זקפה. במידה וזה לא עוזר ללכת לרופא או מומחה בתחום שימצא לך את הפתרון לבעיית הזיקפה בהקדם האפשרי.


אחת מהדרכים המקובלות להתמודדות עם בעיות זיקפה היא ללכת לבד או עם בת הזוג להתייעצות עם מומחה בתחום, אשר ימצא פתרון או שיטת טיפול בבעיות חוסר זקפה. קשה מאוד לגבר להתמודד לבד בכל מה שקשור עם בעיות זיקפה מבחינה אישית ולכן יש מקרים בהם יחפש פיתרון מהיר כדוגמת כדורים לזיקפה.


בעיות זקפה נוצרות כגון מלחץ מסוים מתחים או עייפות. יש מקרי מגע מיני בהם ברגע שבו אין זיקפה האסוציאציה הראשונה שעולה בראשכם היא אימפוטנציה. יש סיבות רבות למה אין זיקפה לגבר בעת מגע מיני ובעת גירוי. יכול להיות שימוש בסמים או אלכוהול או תרופות אשר אינם נכונות לגוף הגבר. לעיתים סיבה נוספת שבה אין זיקפה היא כתוצאה מחששות ופחד הכל פסיכולוגי. יש גם מקרים שבהם הגורם הוא שנים ארוכות של נשואים המובילות לחוסר משיכה או בגידה.


יכולות להיות הרבה סיבות לכל בעיות זקפה שמתעוררות אצל הגבר- מה שבטוח הוא שבמקרה בו אין זיקפה או יש זקפה חלשה ורוצים לקבל טיפול חיזוק גברא - אל תחשבו פעמיים! מרפאת און היא הכתובת לכל מי שרוצה לשפר את איכות חיי המין שלו, ולהגיע למין מספק ומהנה יותר.

לסיום אבקשכם לזכור את עצתי: את המתח והלחצים- שימרו נא מחוץ לסדינים!

תן לנו

לעזור

לך

המומחיות כולה שלנו, העונג כולו שלכם.