קטגוריות

צור קשר

הטופס נשלח!
תודה שיצרת איתנו קשר.
נציגינו יחזרו אליך בקרוב.

ד"ר נחום זילבר

ד"ר נחום זילבר הנו אורולוג מומחה - מנתח בכיר ומומחה לניתוחי לייזר באורולוגיה והיה הראשון שהכניס את השימוש בלייזר באורולוגיה בארץ.

ד"ר נחום זילבר בוגר ביה"ס לרפואה שליד הטכניון בחיפה

ד"ר נחום זילבר - אורולוג ראשי בלשכת גיוס תל השומר
חבר בארגונים רפואיים בארץ ובעולם בתחום הכירורגיה, האורולוגיה והלייזר

קרא עוד אודות ד"ר נחום זילבר

טיפול בשפיכה מהירה

טיפול בשפיכה מהירה

 

טיפול בשפיכה מהירה - מה עושים כשגומרים מהר מדי?

טיפול בשפיכה מהירה הוא הליך נדרש אצל גברים אשר מגיעים לאורגזמה בלתי נשלטת בפרק זמן קצר מדי מתחילת קיום יחסי המין. מחקרים מראים כי עשרות אחוזים מאוכלוסיית הגברים סובלים מתופעה זו אשר אינה פוסחת גם על גברים צעירים ועלולה לפגוע רבות באיכות החיים, תדמיתו העצמית של הגבר וביחסי הזוגיות שלו. אם גם אתם גומרים מהר מדי על בסיס קבוע אל ייאוש - כיום ניתן לאבחן את הבעיה במהירות ולטפל בה במגוון שיטות יעילות.

טיפול בשפיכה מהירה - הגדרת הבעיה

שפיכה מוקדמת (premature ejaculation) מוגדרת כהגעת הגבר לאורגזמה ופליטת זרעו באופן בלתי נשלט תוך זמן קצר מתחילת קיום יחסי המין. שפיכה מהירה מחבלת ביכולתו של הגבר לקיים יחסי מין לאורך זמן ומביאה לסיומם בתוך זמן קצר, לעיתים רבות תוך מספר שניות או דקות כך שאין בהם שום הנאה מבחינת בני הזוג, מה שעלול לגרום ליצירת מתחים ותסכולים לאורך זמן. חשוב לציין כי תופעה זו אינה פוגעת בעוצמת הזקפה אלא רק במשך הזמן שהיא מחזיקה עד לגמירה. גברים רבים אינם ניגשים לקבל טיפול בשפיכה מהירה בשל הבושה הרבה ובכך חושפים את עצמם לכדור שלג מתגלגל שרק מחמיר את הבעיה. הם מתקשים במציאת בת זוג קבועה, עשויים לפרק את התא המשפחתי שלהם, מחפשים ריגושים כתחליף המסווה את הבעיה האמיתית וחווים פגיעה תדמיתית קשה המתבטאת גם בעבודה ובקריירה.

טיפול בשפיכה מהירה - מי מטפל וכיצד?

מערכת הרבייה אצל גברים מחוברת בקשר אנטומי עם מערכת השתן ולכן איש המקצוע אליו יש לפנות על מנת לעבור אבחון וקבלת טיפול בשפיכה מהירה הוא הרופא האורולוג. גמירה מהירה עשויה לנבוע מממספר גורמים ופעמים רבות אף משילוב שלהם :

פיזיולוגיה - רגישות יתר של העצבים התחושתיים בראש הפין, פגיעה בחוט השדרה, חוסר איזון כימי במרכז ההנאה והשפיכה במוח ועוד.

תורשה - מחקרים מראים כי בנים לאבות אשר סבלו מבעיה זו פתחו את תסמיניה בבגרותם.

סיבות פסיכולוגיות - טראומות מן העבר, בעיות בקשר הזוגי, בעיות אישיות, אורח חיים לחוץ, הרגלי אוננות לא תקינים ועוד.

 

ומאחר והבעיה הכה מטרידה עשויה לנבוע עקב בעיות נפשיות ו/או פיזיולוגיות כאחד, עדיף לעבור אבחון מסודר במרפאה אורולוגית אשר בה פועלים גם אנשי מקצוע נוספים מתחום הפסיכולוגיה והאבחון הנפשי. טיפול בשפיכה מהירה מתבצע בצורה רב מערכתית ועשוי לכלול טיפולים פסיכולוגיים, טיפולים יחידניים, זוגיים ואף קבוצתיים (קבוצות תמיכה) ובמקרה הצורך גם התערבות רפואית באחד מבין האמצעים הבאים:

תרופות מקומיות - למריחה על ראש הפין.

תרופות נוגדות דיכאון - מעלות את רמות הסרוטונין במוח ומעכבות את רגע ההגעה לאורגזמה.

תרופות נוגדות דיכאון בשילוב מעכבי PDE5 - מטפלות גם בבעיות אחרות בתפקוד המיני וגם בשפיכה המהירה עם או ללא טיפול פסיכולוגי.

רשת מרפאות און מציעה לכם טיפול בשפיכה מהירה מהיר ודיסקרטי. הטיפול מבוצע על ידי אורולוג מומחה בשילוב עם אנשי מקצוע מובילים מעולם הפסיכולוגיה, כך שאתם זוכים בכל השירותים תחת קורת גג אחת, ומשפרים את סיכוייכם לחזור לתפקוד מיני מלא במהרה.

 

תן לנו

לעזור

לך

המומחיות כולה שלנו, העונג כולו שלכם.