קטגוריות

צור קשר

הטופס נשלח!
תודה שיצרת איתנו קשר.
נציגינו יחזרו אליך בקרוב.

ד"ר נחום זילבר

ד"ר נחום זילבר הנו אורולוג מומחה - מנתח בכיר ומומחה לניתוחי לייזר באורולוגיה והיה הראשון שהכניס את השימוש בלייזר באורולוגיה בארץ.

ד"ר נחום זילבר בוגר ביה"ס לרפואה שליד הטכניון בחיפה

ד"ר נחום זילבר - אורולוג ראשי בלשכת גיוס תל השומר
חבר בארגונים רפואיים בארץ ובעולם בתחום הכירורגיה, האורולוגיה והלייזר

קרא עוד אודות ד"ר נחום זילבר

יש לי אימפוטנציה - וזה לא סוף העולם

יש לי אימפוטנציה - וזה לא סוף העולם

 

לזכר האנושי מספר תכונות אופי מרכזיות אשר פשוט הופכות אותו למה שהוא - הגבר של המשפחה. הוא אסרטיבי, חזק ובעל ביטחון, ובעיקר בעל כוח גברא טבעי שרק מחדד את כל אותן תכונות ייחודיות. לגבר האנושי דחף מיני מוגבר ומחקרים רבים מראים כי הוא חושב על סקס כל 52 שניות בממוצע בשעות העירות שלו ואף בשעות הלילה מתוך שינה. ועדיין, אחד מהליקויים הנפוצים ביותר בתפקוד המיני אצל גברים בכל הגילאים מתבטא בחוסר יכולת להגיע לזקפה ולשמור עליה לאורך זמן ובמילים אחרות, אימפוטנציה. אך למרות זאת חשוב להבין כי אימפוטנציה היא לא גזירה משמים ואין "להתרגל" לחיות בנוכחותה. מרפאות און הינה רשת מרפאות פרטית אשר מציעה לכם מגוון רחב של טיפולים ייחודיים לשיפור התפקוד המיני. מעל ל- 140000 אלף מטופלים מרוצים מוכיחים מעל לכל ספק-  אימפוטנציה היא ממש לא סוף העולם ובהחלט ניתן לחזור ולתפקד במהרה.

אימפוטנציה- מדוע חשוב לפנות לטיפול מקצועי?

בכל מקרי האימפוטנציה המחשבות על סקס עדיין קיימות, אך הגבר אינו מצליח להביא את איברו לכדי זקפה וגם אם זה קורה, היא נעלמת בתוך זמן קצר. גברים רבים הסובלים מהתופעה המתסכלת נוהגים לחפש אחר פתרונות "יצירתיים" כגון גלישה באתרי פורנו או ניסיונות לגוון את חיי המין בעזרת נשים אחרות בתקווה שהבעיה תחלוף מעצמה, אך במקרה של אימפוטנציה אותם הפתרונות אינם יעילים כלל וכלל. אל מרפאות און מגיעים מדי שנה אלפי גברים אשר אצלם הקונפליקט- רצון אל מול חוסר יכולת כל כך גדול, עד לכדי פגיעה משמעותית עם יחסיהם עם בנות זוגם וירידה בדימוי העצמי, הביטחון ובתחושתם כגברים. מה הפתרון? ובכן, הצעד הראשון הוא להפסיק לעסוק בשאלה "למה זה קרה לי" ולהתחיל לפעול - יש טיפול מקצועי לעניין ובמרפאות און יתאימו לכם את הטיפול הנכון.

אימפוטנציה - מגוון רחב של טיפולים

הליך הטיפול שלנו יתחיל באבחון מסודר אשר יעלה על מקור הבעיה. אימפוטנציה עשויה לנבוע מבעיות פסיכולוגיות, מפתולוגיה של מערכת העצבים, פגיעה ווסקולרית, כתוצאת לוואי של תרופות ומחלות ועוד. כל גבר חייב להרגיש בנוח עם שיטת הטיפול אשר הומלצה ע"י הרופא המטפל ורק באופן זה הטיפול יוכרז בהצלחה. לכל סוג של בעיה יותאם עבורכם טיפול אישי אשר מפוקח ע"י רופא צמוד. רשת מרפאות און מציעה לכם את אחד מגוון הטיפולים הבאים:

טיפולים פסיכולוגיים.

תרופות דרך הפה.

משחות וקרמים.

זריקות.

טיפולים הורמונאליים.

מכשירים פיזיולוגיים (כגון מכשירי וואקום).

ועוד שיטות רבות מעולם הרפואה והפסיכולוגיה.

הטיפולים הנפשיים מהווים פן נוסף להצלחת הטיפול והגבר יכול לבחור להיוועץ ולקבל הדרכה מפסיכולוג באופן דיסקרטי או פרטי, במסגרת קבוצות תמיכה ופעמים רבות אף בנוכחות בת הזוג.

אימפוטנציה - החיים שלאחר הטיפול

לאחר שתעברו אבחון מסודר ותתמידו בסדרות הטיפולים תרגישו מייד בהבדל. הזקפה תחזור במהרה, יכולתכם להחזיק בה לאורך זמן תשתפר ותוכלו להרגיש שהאון הגברי סוף כל סוף חזר אליכם ואיתו גם שמחת החיים. הביטחון העצמי שלכם יעלה, הדימוי העצמי ירקיע שחקים ויחסיכם עם בנות זוגכם הקיימות או הפוטנציאליות יעברו קפיצת מדרגה משמעותית. כמובן שהשינוי המבורך ישפיע עליכם לטובה לא רק בזמן ביצועכם במיטה אלא גם בשאר תחומי החיים שבהם תרגישו מלאי חיות מתמיד.

צוות מרפאות און בראשותו של ד"ר נחום זילבר ישמח לגרום לכם לשינוי  חיובי בחיים ולהחזיר לכם את האפשרות ליהנות מחיי מין מענגים ומספקים.  שיהיה בהצלחה!

 

תן לנו

לעזור

לך

המומחיות כולה שלנו, העונג כולו שלכם.