קטגוריות

צור קשר

הטופס נשלח!
תודה שיצרת איתנו קשר.
נציגינו יחזרו אליך בקרוב.

ד"ר נחום זילבר

ד"ר נחום זילבר הנו אורולוג מומחה - מנתח בכיר ומומחה לניתוחי לייזר באורולוגיה והיה הראשון שהכניס את השימוש בלייזר באורולוגיה בארץ.

ד"ר נחום זילבר בוגר ביה"ס לרפואה שליד הטכניון בחיפה

ד"ר נחום זילבר - אורולוג ראשי בלשכת גיוס תל השומר
חבר בארגונים רפואיים בארץ ובעולם בתחום הכירורגיה, האורולוגיה והלייזר

קרא עוד אודות ד"ר נחום זילבר

הגורמים לבעיות בתפקוד המיני

סוכרת ותפקוד מיני

סוכרת ותפקוד מיני

הסוכרת היא קבוצת מחלות מטבוליות המתאפיינות ברמת סוכר גבוהה בדם הנובעות מהפרעות בפעילות האינסולין או בהפרשת האינסולין או בשניהם גם יחד. רמת סוכר גבוהה בדם מתמשכת גורמת לנזק לטווח ארוך ולפגיעה במערכות שונות. כגון, מערכת העצבים; מערכת הלב וכלי הדם ועוד.

קרא עוד
סרטן הערמונית וההפרעות בתפקוד המיני

סרטן הערמונית וההפרעות בתפקוד המיני

מבחינה פסיכולוגית: ישנם בקרב חולי סרטן הערמונית הפוחדים שפעילות מינית תגרום להם לכאב, או תגרה את הסרטן או אולי תגרום להעברת הסרטן לבת הזוג. דברים המופרכים מיסודם! כמו-כן, בעקבות הידיעה על מחלת סרטן הערמונית המקננת בגופו מופיע אצל החולה דיכאון וירידה בתשוקה ו/או אפילו תחושה, שישנה ירידה במשיכה של בת הזוג אליו לכן, התפקוד המיני נפגע בכל המצבים האלו.

קרא עוד
התפקוד המיני ויתר לחץ דם

התפקוד המיני ויתר לחץ דם

באוכלוסיית הגברים הסובלים מיתר לחץ דם השכיחות של אין-אונות חלקית או מלאה גבוהה באופן משמעותי בהשוואה לגברים שאינם סובלים מיתר לחץ דם.
למעלה מ 30% מבין החולים ביתר לחץ דם סובלים מאין-אונות ולמעלה מ 40% מהמטופלים ביתר לחץ דם דיווחו על ירידה ניכרת בתפקוד המיני.
הגורם העיקרי לאין-אונות בחולים אלה הינה פגיעה עורקית (אטרוסקלורוזיס).

קרא עוד
התפקוד המיני, טסטוסטרון וסוכרת

התפקוד המיני, טסטוסטרון וסוכרת

במחקר שנערך בארה"ב (Marietta, 2005) שבדק למעלה מ 2000 גברים נמצא, בכ 40% מכלל הגברים בני 45 ומעלה ישנן רמות נמוכות של הטסטוסטרון ורק פחות מ 10% מהם מטופלים בקביעות. כמו כן נמצא, כי גברים בני 45 ומעלה חולי סוכרת ( 23% מקבוצת המחקר) סובלים מרמות טסטוסטרון נמוכות בשכיחות כפולה מאשר גברים בני אותו גיל בריאים.

קרא עוד
תסביב האשך והתפקוד המיני

תסביב האשך והתפקוד המיני

תסביב האשך (Torsio Testis) הינו תופעה פתולוגית, שבה האשך מסתובב סביב הציר של עצמו עקב בעיה אנטומית. הסבב, סוגר את כלי הדם הקשורים אל האשך המסובב. בעקבות כך, נחסמים כלי הדם המובילים אל האשך וממנו, נוצרים דמומים ובצקת ההולכת וגוברת. כתוצאה מכך, מתפתח הליך נמקי. תסביב האשך מופיע באחוז אחד מכלל הגברים. הוא שכיח בעיקר בגיל ההתבגרות, אולם הוא יכול להופיע גם מתחת לגיל 10 ומעל גיל 25. אירוע זה יכול להופיע בעוברים או אף בגברים בגלאי 40 ומעלה בשכיחות נמוכה.

קרא עוד
לחץ והתפקוד המיני - חרדת הביצוע

לחץ והתפקוד המיני - חרדת הביצוע

הכישלון החד פעמי, הצורב כשלעצמו שנחקק בזיכרון, מגביר את הפחד ומעלה את החרדה לקראת המגע המיני הבא. חלק ניכר מאיתנו מעדיף לטאטא את הכישלון החד פעמי אל מתחת לשטיח אבל החששות ורגשות התסכול מכישלון חוזר, עלולים למנוע גם בפעם הבאה את הופעת הזקפה המיידית.

קרא עוד
סקס הורמונים אוכל ומה שביניהם

סקס הורמונים אוכל ומה שביניהם

האדם מטבע בריאתו הנו יצור חברתי ומיני. אהבה, תפקוד מיני תקין וחיי מין פעילים משאירים את חותמם לא רק על המוח והנשמה, אלא, גם על בריאות גופם של הגבר ושל האישה. הם משפרים את איכות החיים, משפיעים על מצב הרוח, מפחיתים את רמת החרדות ומדכאים דיכאונות.

קרא עוד
סקס סיגריות ואימפוטנציה

סקס סיגריות ואימפוטנציה

מחקר, שבוצע בפינלנד בקרב אלפי מעשנים ולא מעשנים העלה גילאי 50 ומעלה, כי יש קשר ישיר בין עישון סיגריות לבין הפרעות בתפקוד המיני. במחקר נמצא, כי העישון מהווה אחד התורמים העיקריים להופעת מחלה ווסקולרית שהיא מחלת כלי דם מערכתית.

קרא עוד